سفر وزیر اقتصاد به استان لرستان

0
85
سفر وزیر اقتصاد به لرستان

دومین همایش فرصتهای سرمایه گذاری درمورخ سی و یکم فروردین و یکم اردیبهشت‌ماه سال جاری با همکاری دانشگاه لرستان و سایر دستگاههای اجرایی استان برگزارگردید.

سفر وزیر اقتصاد به استان لرستان

در این همایش آقای دکتر طیب نیا وزیر اقتصاد دارایی و سرکار خانم دکتر الهام معاون رئیس جمهور به عنوان مهمانان ویژه همایش حضور داشتند.

آقای امری کاظمی عضو اصلی شورای  عالی ژئوپارک یونسکو و مهمانانی از سایر کشورها از قبیل سفیران و سرمایه گذاران داخلی و خارجی نیز در این همایش حضور پیدا کردند. استاندار، رئیس سازمان برنامه و بودجه و نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان خرم آباد و سایرمسئولین مقامات لشکری و کشوری استان لرستان در این همایش شرکت کردند.که همزمان با برگزاری همایش نمایشگاه توانمندی های استان جهت سرمایه گذاری داخلی و خارجی برگزار گردید.

اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی استان لرستان در کنار غرفه ‌های سایر ادارات با مضمون زمین گردشگری (ژئوتوریسم)، کانی ها و سنگهای معدنی استان حضور داشت.

در بازدید وزیر از غرفه ها، غرفه این اداره کل  مورد توجه خاص وزیر اقتصاد دارایی  قرارگرفت و توضیحاتی نیز توسط آقای مهندس فاضلی به آقای وزیر و استاندار و سایر مسئولین داده شد  شرکت کنندگان زیادی از غرفه بازدید و توضیحات مبسوطی به این عزیزان در خصوص ظرفیت‌های زمین‌گردشگری و پتانسیل مواد معدنی استان داده شد.

در چندین مورد سرمایه گذاران تمایل برای سرمایه گذاری در صورت وجود زیرساخت های لازم را از خود نشان دادند.

ارسال پیام شما